از گیم استاپ با خیال راحت با ضمانت بازگشت وجه خرید کنید

بهترین مهارت ها در Assassin’s Creed Valhalla

بازدید: 912 بازدید
بهترین مهارت ها در Assassin's Creed Valhalla

بهترین مهارت ها در Assassin’s Creed Valhalla

بهترین مهارت ها برای باز کردن قفل در Assassin’s Creed Valhalla چیست؟ ماجراجویی جهان باز دارای یک درخت مهارت عظیم برای کاوش است ، و راه خود را در بسیاری از شاخه های آن می تواند دلهره آور باشد. با این حساب ، ما هر مهارت اصلی را که در Assassin’s Creed Valhalla پیدا خواهید کرد ، شکستیم.

در این راهنمای Assassin’s Creed Valhalla ، توصیه های ما را در مورد مهارت هایی که باید دنبال کنید و احتمالاً باید از آنها اجتناب کنید خواهید یافت … حداقل تا اواخر بازی.

نحوه باز کردن مهارت ها در Assassin’s Creed Valhalla

در واقع باز کردن قفل مهارت در Assassin’s Creed Valhalla یک روند ساده است. همانطور که در طول بازی بازی می کنید ، تکمیل ماموریت ها و ضرب و شتم دشمنان شبکه شما را متصل می کند. به اندازه کافی exp به دست آورید ، و “سطح بالا” می روید (اگرچه “سطح” واقعی برای پیگیری وجود ندارد). هر زمان که سطح خود را بالا ببرید دو امتیاز مهارت به شما تعلق می گیرد که می توانید برای باز کردن قفل گره های درخت مهارت صرف کنید.

درخت مهارت از دو نوع گره مهارت تشکیل شده است: گره های تقویت کننده stat ، که آمار پایه شخصیت شما را افزایش می دهد و گره های مهارت اصلی ، که مهارت اصلی را به شما می دهند. این راهنما بر اساس مورد دوم ساخته شده است.

شما فقط می توانید گره هایی را که به گره هایی که قبلاً خریداری کرده اید متصل شده اند ، باز کنید و برای شروع ، بسیاری از درخت مهارت پوشیده از مه است ، بنابراین نمی توانید خیلی جلوتر برنامه ریزی کنید. امیدوارم که این راهنما در این زمینه کمک کند.

همچنین لازم به ذکر است که می توانید امتیاز مهارت خود را در هر زمان و بدون هیچ گونه هزینه ای مجدداً تنظیم کنید. به سادگی دکمه مربع (به طور پیش فرض) را در گره ای که می خواهید دوباره تنظیم کنید نگه دارید. گره های خریداری شده منتهی به آن نیز بازنشانی می شوند و امتیاز مهارت شما پس داده می شود. این سیستم به شما امکان می دهد تا آنجا که دوست دارید آزمایش کنید.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112151718

در زیر لیستی از هر مهارت اصلی در Assassin’s Creed Valhalla آورده شده است.

مهارت ها بین سه دسته مختلف تقسیم می شوند:

مهارت های خرس (قرمز رنگی ، قسمت شمالی درخت مهارت)
مهارت های ریون (زرد رنگی ، قسمت جنوب غربی درخت مهارت)
مهارت های گرگ (آبی رنگی ، قسمت جنوب شرقی درخت مهارت)
در کل 38 مهارت اصلی وجود دارد.

در این راهنما ، آنچه را که هر مهارت اصلی انجام می دهد تأیید می کنیم و همچنین به آن امتیاز می دهیم. رتبه بندی ما براساس سودمندی مهارت است.

  1.  یک مهارت تقریباً بی فایده. در صورت امکان تا زمانی که سایر موارد را به دست نیاورید از این کار خودداری کنید.
  2.  یک مهارت خوب در شرایط خاص ، اما این یک اولویت نیست.
  3.  یک مهارت مناسب که احتمالاً ارزش انتخاب آن را دارد.
  4.  یک مهارت بسیار خوب که واقعاً می تواند سبک بازی شما را تقویت کند.
  5.  یکی از بهترین مهارت های بازی. ضروری ، یا نزدیک به آن است.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112165452

مهارت های خرس (قرمز)

مهارت های خرس بر جنگ مستقیم متمرکز است. اگر دوست دارید در جنگ نبرد باشید ، پس باید این قسمت از درخت مهارت را در اولویت قرار دهید.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112151735

پایکوبی
نوع مهارت: حمله فعال

چه کاری انجام می دهد: دشمنانی که منهدم می شوند می توانند با یک حرکت ‘stomp’ ویژه مورد حمله قرار بگیرند ، که خسارت زیادی وارد می کند.

رتبه بندی ما:

Stomp راهی عالی برای مقابله با خسارت بزرگ به انواع دشمنان است. با این وجود ، حریف خود را به زمین کشیدن همیشه آسان نیست. مخالفان بزرگتر و برخی از کارفرمایان به سادگی نمی توانند سرنگون شوند ، و این باعث کاهش کارآیی کلی Stomp می شود. اما هنوز هم ، در برابر دشمنان ضعیف تر ، به ویژه در حملات و نبردهای بزرگ ، Stomp واقعا می تواند به شما کمک کند خیلی سریع رتبه ها را کم کنید.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112153320

مبادله دوگانه
نوع مهارت: فعال

آنچه انجام می دهد: به شما اجازه می دهد بدون نیاز به رفتن به فهرست تجهیزات ، سلاح (از جمله سپر) را بین دو دست خود تعویض کنید.

رتبه بندی ما:

تعویض دوگانه یک مهارت فریبنده و مناسب است. اینکه بتوانید اسلحه های خود را با یک ترکیب ساده دکمه عوض کنید ، گزینه های زیادی در اواسط جنگ باز می شود. به عنوان مثال ، اگر در دست اصلی خود تبر دارید و در دست دیگر خود محافظ می گیرید ، با استفاده از Dual Swap بلافاصله می توانید به سبک بازی دفاعی تری بپردازید. یا می توانید یک خنجر سریع و یک چکش قدرتمند را تجهیز کرده و در صورت آسیب پذیری حریف بین آنها جابجا شوید. امکانات زیادی برای آزمایش وجود دارد.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112154140

Berserker’s Mettle
نوع مهارت: منفعل

چه کاری انجام می دهد: اگر توسط حمله دشمن برخورد کنید ، آدرنالین را از دست نخواهید داد (فقط حمله اول مهم است).

رتبه بندی ما:

Berserker’s Mettle می تواند در طول یک مبارزه سخت به نوعی مفید باشد ، اما در واقع مهارتی نیست که شما باید آن را اولویت بندی کنید. به دست آوردن آدرنالین بسیار ساده است اگر عادت داشته باشید که جریان مبارزات را شروع کنید ، بنابراین جایی پیش خواهد آمد که دیگر نگران از دست دادن یک میله نیمه پر نشده نباشید.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112154713

Heavy Dual Wield
نوع مهارت: منفعل

آنچه انجام می دهد: به شما اجازه می دهد همزمان دو سلاح سنگین (دو دست) یا یک سلاح سنگین و یک سلاح سبک (یک دست) را با هم داشته باشید.

رتبه بندی ما:

Heavy Dual Wield می تواند اساساً نحوه انجام بازی را تغییر دهد. در حالی که استفاده از سلاح سنگین با استفاده از دوتایی آسیب کلی آن را کاهش می دهد ، شما می توانید بسیاری از گزینه های موثر مانند جفت شدن سپر با تبر سنگین یا شمشیر بزرگ را برای یک ترکیب جامد حمله و دفاع بررسی کنید. این مهارت بزرگی است که همه باید آن را در نظر بگیرند ، فقط فقط به منظور گسترش دیدگاه های شما.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112155913

وحشت
نوع مهارت: منفعل

چه کاری انجام می دهد: انجام یک حرکت نهایی این فرصت را دارد تا دشمنان ضعیف مجاور را از ترس خفه کنند ، که به طور موقت آنها را از انجام هر کاری باز دارد.

رتبه بندی ما:

در هنگام حملات یا نبردهای بزرگ ، جایی که دشمنان کمتری می توانند شما را محاصره کنند ، ترور واقعاً خودش به خود می آید. این مهارت می تواند به شما فضای تنفسی بدهد ، در عین حال دشمنان بیشتری را برای حمله شما باز می کند. همراه با مهارت های دیگر ، مانند استامپ ، می توانید بسیاری از حریفان ضعیف را خیلی سریع جدا کنید.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112160841

سبک کمان سبک
نوع مهارت: منفعل

چه کاری انجام می دهد: اگر چندین بار پشت سر هم به هدف خود بزنید ، صدماتی را که پیکان های Light Bow شما متحمل می شوند ، افزایش می دهد.

رتبه بندی ما:

اگر کمان سبک ، سلاح انتخابی شما باشد ، یک مهارت لازم برای داشتن Light Bow Combo است. آسیب بیشتر به این معنی است که اگر عکسهایتان دقیق باشد ، بیشتر دشمنان قبل از شما خرد می شوند. یک جایزه بسیار موثر.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112160914

سوزاندن میدان جنگ
نوع مهارت: منفعل

چه کاری انجام می دهد: با حمله آتش دشمن را بکشید و اجساد او می سوزد و به دشمنانی که خیلی نزدیک می شوند آسیب می رساند.

رتبه بندی ما:

Crawling Battlefield می تواند در برابر گروه های بزرگی از دشمنان معجزه کند – با این فرض که شما سلاحی در آتش دارید. آتش خود کاملاً گسترش می یابد ، بنابراین آسان است که با قرارگیری صحیح خود دشمنان را به درون آتش سوق دهید. تنها مسئله این مهارت این است که بسیار موقعیتی است. این واضح است که در مبارزات رو در رو یک به یک بی فایده است ، و در جبهه های جنگ بزرگ بزرگ ، گسترش آتش در واقع می تواند دردسر بیش از ارزش آن باشد.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112161915

حمله کامل
نوع مهارت: فعال

چه کاری انجام می دهد: حمله با زمان مناسب صدمات شما را افزایش می دهد.

رتبه بندی ما:

Perfect Attack یک مهارت آسان برای توصیه است. این به زمانبندی دقیق در هنگام انتخاب شما پاداش می دهد ، زیرا اتصال حملات با سرعت درست فقط منجر به افزایش آسیب می شود. افزایش خسارت به خودی خود چیز شگفت انگیزی نیست ، اما همه آن اضافه می شود به خصوص در هنگام جنگ های سخت تر یک به یک.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112162249

حذف جنگجو
نوع مهارت: فعال

چه کاری انجام می دهد: شما می توانید به جای ترور ساکت دشمن ، با بی رحمی آنها را بکشید ، به همه دشمنان نزدیک هشدار دهید و بر اساس تعداد دشمنانی که دارید ، نوار آدرنالین خود را پر کنید.

بهترین مهارت ها در Assassin’s Creed Valhalla

اگر نمی توانید از پنهان کاری خسته شوید و فقط می خواهید با دشمنان خود روبرو شوید ، Warrior Takedown مهارت شماست. اگر دشمنان زیادی در اطراف شما هستند ، می توانید کل نوار آدرنالین خود را برای جنگ پیش رو پر کنید ، که می تواند کمک بزرگی باشد. راه بدی برای شروع یک نزاع نیست!

Assassin's Creed® Valhalla 20201112162829

آسیب Parry
نوع مهارت: منفعل

چه کاری انجام می دهد: باعث می شود پارری ها خسارت کمی وارد کنند.

رتبه بندی ما:

اگر در تقلید از حملات دشمن مهارت دارید ، Parry Damage یک روش مناسب برای مقابله با آسیبهای اضافی است. خسارتی که به آن وارد می شود زیاد نیست ، اما می تواند به اندازه کافی کمک کند تا روسا را ​​از بین ببرد یا حتی دشمنان ضعیف تری را به پایان برساند.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112163142

آدرنالین فیند
نوع مهارت: منفعل

آنچه انجام می دهد: هنگامی که حداقل یک نوار آدرنالین پر شده اید ، آسیب و سرعت حمله شما را افزایش می دهد. این اثر برای هر میله اضافی آدرنالین که پر است رشد می کند.

رتبه بندی ما:

Adrenaline Fiend یک مهارت کاملاً خوب است که باید داشته باشید ، مخصوصاً وقتی چند قفل اضافی آدرنالین را باز کرده باشید. افزایش خسارت زیاد نیست ، اما پاداش سرعت حمله قطعاً قابل توجه است. تنها نقطه ضعف این مهارت این است که شما به جای هزینه کردن آدرنالین در حملات ویژه ، باید صرفه جویی کنید ، که بسته به نوع مبارزه ای که انجام می دهید ، می تواند کمی ضد مثمر باشد.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112163624

تیر انداز
نوع مهارت: حمله فعال

What It Do: با نگه داشتن دکمه مربوطه با Light Bow مجهز به شما امکان می دهد چندین فلش را همزمان بکشید. با انجام این کار از آن فلش های اضافی استفاده شده و یک قسمت از استقامت می گیرد.

رتبه بندی ما:

Arrow Volley با داشتن میله های سلامتی بزرگتر می تواند در برابر دشمنان سرسخت مفید باشد – با این فرض که تیرهای کافی برای عملکرد آن دارید. خسارتی که می توانید از طریق این مهارت ببرید قابل توجه است و تا زمانی که مراقب باشید هزینه استقامت واقعاً مهم نیست. حمله ای م toثر در زرادخانه شما ، اما خیلی سریع از بین می رود مهمات Light Bow شما.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112164235

سرعت دویدن باش
نوع مهارت: منفعل

آنچه انجام می دهد: دو سرعت به شما اجازه می دهد NPC ها (و دشمنان) را از مسیر خارج کرده و اشیاable شکستنی را بشکنید ، مانند دیوارهای چوبی ضعیف ، درها ، یا حتی شیشه ها و جعبه ها.

رتبه بندی ما:

Sprint Bash داشتن یک مهارت سرگرم کننده است ، اما بسیار ضروری نیست. این که بتوانید از طریق انبوهی از دشمنان راه خود را بچرخانید می تواند یک مزیت باشد ، اما به طور واقع بینانه ، اگر می خواهید از یک مبارزه فرار کنید ، احتمالاً باید در جهت مخالف بدوید. حداقل دویدن سرعت از درهای قابل شکست باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112165628

مهارت های ریون (زرد)

هارت های ریون بر خفا و نیرنگ متمرکز است. اگر دوست دارید بسیاری از مخفی کاری ها را در سبک بازی خود مخلوط کنید ، باید این قسمت از درخت مهارت را در اولویت قرار دهید.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112171114

پشت ضربه
نوع مهارت: منفعل

چه کاری انجام می دهد: حمله به دشمن از پشت باعث می شود که آنها سریعتر متزلزل شوند.

رتبه بندی ما:

واقعاً نمی توانید با داشتن Backstab در زرادخانه خود اشتباه کنید زیرا وقتی دشمنان سنگین ظاهر می شوند. در صورت مبارزه با مخالفان سرسخت ، خسارات مبهم افزایش یافته می تواند قابل توجه باشد ، خصوصاً اگر بتوانید آنها را به حالت مبهوت درآورید و یک حرکت نهایی را انجام دهید. با این اوصاف ، برخی از دشمنان به سختی می توانند در پشت یک جنگ به پشت خود بروند  مخصوصاً دشمنان سریع تری که دوست دارند دور موقعیت شما حلقه بزنند. یک مهارت خوب ، اما موقعیتی.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112171955

برس با مرگ
نوع مهارت: منفعل

چه کاری انجام می دهد: انجام یک جاخالی درست قبل از حمله دشمن باعث کند شدن زمان می شود.

رتبه بندی ما:

Brush With Death به راحتی یکی از بهترین مهارت های بازی است. زمان مورد نیاز برای فعال کردن اثر کاهش سرعت آنطور که فکر می کنید سختگیرانه نیست و با کشیدن آن می توانید حداقل دو یا سه ضربه رایگان به حریف خود وارد کنید. اغراق نیست اگر بگوییم Brush With Death می تواند روند مبارزه را کاملاً تغییر دهد ، به شرط آنکه مهارت استفاده مناسب از آن را داشته باشید. برای کسانی که می خواهند تأثیر خود را در جنگ به حداکثر برسانند ضروری است.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112172333

دسته کوچک موسیقی جاز Predator
نوع مهارت: منفعل

چه کاری انجام می دهد: فرود چند ضربه سر با یک کمان Predator باعث افزایش آسیب می شود.

بهترین مهارت ها در Assassin’s Creed Valhalla

Predator Bow برای تیراندازی ساخته شده است و Predator Bow Combo سبک بازی را بسیار کشنده تر می کند. با این اوصاف ، اگر به هر حال ضربه سر می خورید ، در حال حاضر صدمات زیادی وارد کرده اید – اغلب به اندازه کافی برای کشتن کامل دشمنان. به همین ترتیب ، این مهارت بهتر است در برابر رئیسان یا دشمنان نخبه استفاده شود ، اما فقط در صورت داشتن زمان و فضای کافی برای زدن چندین ضربه سر.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112172927

شمارنده رول
نوع مهارت: فعال

آنچه انجام می دهد: به شما اجازه می دهد در برابر حملات غیرقابل انسداد با رولی که شما را به پشت دشمن می کشد مقابله کنید.

بهترین مهارت ها در Assassin’s Creed Valhalla

Counter Roll یکی از بهترین مهارت ها در بازی خواهد بود ، اگر این واقعیت نباشد که برخی از حملات غیرقابل انسداد حتی اگر رول را انجام دهید باز هم آسیب می رساند. به همین ترتیب ، این مهارت کمی ناسازگار است ، اما با محکم کاری شما هنوز هم فوق العاده مفید است. تسلط بر Counter Roll به شما امکان می دهد تا به دشمنان و ر bossسای نخبه آسیب رسانید ، زیرا در صورت رو به عقب حریف امکان ترکیب کامل و بدون وقفه وجود دارد.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112173435

میاسما

نوع مهارت: منفعل
چه کاری انجام می دهد: هنگامی که دشمن را با حمله سم می کشید ، سم از طریق جسد به سایر دشمنان سرایت می کند.
میاسما یک مهارت کشنده است که باید هنگام جنگ با گروه های دشمن در یک فضای محدود داشته باشید. سم به سرعت پخش می شود و خسارت خوبی وارد می کند ، اما این مهارت در دوئل های یک به یک مشخصاً بی فایده است. همچنین ممکن است گسترش سم در مناطق بزرگ و باز ، جایی که دشمنان شما فضای زیادی برای جابجایی دارند ، دشوار باشد. هنوز هم ، هنگامی که کار می کند ، بسیار موثر است.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112173833

جسد منفجره

نوع مهارت: فعال

چه کار می کند: دکمه مربوطه را نگه دارید تا پودر مواد منفجره را در جسد دشمن بکارید. اگر جسد توسط دشمن دیگری مورد بررسی قرار گیرد ، منفجر خواهد شد.

اگر این واقعیت نباشد که بر روی همان دکمه ای که برای فشار

دادن آن روی دشمنان فشار می دهید ، نگاشته شود ، Explosive Corpse

مهارت خوبی خواهد بود. متوجه خواهید شد که به جای قفل کردن

در نزدیکترین دشمن ، پودر کاشت می کنید ، که ممکن است هنگام

محاصره اشتباه فجیعی انجام شود. با این وجود ، اگر از سبک بازی

مخفیانه تری استفاده کنید ، انفجار جسد ابزاری مناسب است که

باید داشته باشید این فقط شرم آور است که کنترل ها اغلب آن را اشتباه می کنند.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112174512

پیکان راهنما
نوع مهارت: حمله فعال

آنچه انجام می دهد: به شما امکان می دهد تا در اواسط پرواز یک پیکان Predator Bow را کنترل کنید.

Arrow Guided یک مهارت کشنده است. تیرهای شکارچی در

حال حاضر برای تیراندازی در دوربرد ساخته شده اند و این مهارت

به شما امکان می دهد تا دقت مسخره ای را در عکس های خود

اعمال کنید مناسب برای شکار یا بیرون آوردن یک هدف واحد. سر

خود را هدف قرار دهید و در هنگام وحشت دشمنان باقیمانده ، به

زمین برخورد کنید. با این وجود کمی تمرین لازم است که به حرکت پیکان عادت کنید.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112175105

ترور پیشرفته
نوع مهارت: حمله فعال

آنچه انجام می دهد: به شما اجازه می دهد با فشار دادن یک

دکمه مبتنی بر زمان ، دشمنان نخبه را با یک ضربه ترور کنید.

ترور پیشرفته برای هر کسی که می خواهد پنهانی بازی کند یک

ضرورت مطلق است. نیاز به زمان بندی ممکن است کمی مشکل

باشد ، اما پرداخت هزینه حمله ای که بلافاصله تقریباً هر حریفی را می کشد ، هزینه کمی است.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112175355

Assassin’s Cantrip
نوع مهارت: حمله فعال

چه کاری انجام می دهد: دکمه مربوطه را فشار دهید تا یک بمب دودزا به دنبال یک پاراگراف موفق بریزید.

 

Assassin’s Cantrip یک روش عالی برای فرار از یک وضعیت چسبناک

است ، اما شما باید مطمئن شوید که حق بیمه شما در جریان است.

خود بمب دود برای مدت زمان معقولی دشمنان را متحیر می کند و

به شما این امکان را می دهد تا قبل از اینکه دشمنان به هوش بیایند

مسافت مناسبی را طی کنید. یا ، می توانید از بمب برای جابجایی

مجدد خود در میدان جنگ ، شکستن از میان جمعیت برای پایین کشیدن یک کماندار مزاحم و غیره استفاده کنید.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112180046

ترور زنجیره ای
نوع مهارت: حمله فعال

آنچه انجام می دهد: به شما اجازه می دهد پس از یک ترور موفق

دشمن دوم را بیرون بیاورید. نیاز به فشار دکمه زمان بندی شده دارد.

بهترین مهارت ها در Assassin’s Creed Valhalla

Chain Assassination باعث می شود سبک بازی های یواشکی

پایدارتر عمل کنید ، مخصوصاً وقتی در اردوگاه ها یا قلعه ها نفوذ می کنید.

کشتن دوم به یک فشار دکمه به موقع نیاز دارد

که می تواند کمی دشوار باشد اما نتیجه کشتن دو نگهبان کاملاً ارزش دارد.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112180535

غارت خودکار
نوع مهارت: منفعل

آنچه انجام می دهد: دشمنانی را که می کشید به طور خودکار غارت می کند.

 

واقعاً؟ آیا این مهارتی است که شما باید واقعاً روی آن امتیاز بگذارید؟

چرا بله ، بله همینطور است. Auto-Loot دقیقاً همانطور که از نامش

مشخص است عمل می کند. نتیجه نهایی این است که مفید واقع

می شود – به خصوص در هنگام حملات یا نبردهای بزرگ ، در غیر این

صورت مجبور می شوید بر روی بدن دشمنان خود شانه بزنید. اما مجبور به استفاده از یک نقطه مهارت برای باز کردن کیفیت بسیار ناچیز بهبود زندگی احساس اشتباه است.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112180903

شکستن
نوع مهارت: منفعل

چه کاری انجام می دهد: تمام آسیب های سقوط را کاهش می دهد.

بهترین مهارت ها در Assassin’s Creed Valhalla

Breakfall لحظات خاص خود را دارد – مانند زمانی که ایور تصمیم می گیرد

بدون هیچ دلیل خاصی پرش را از دست بدهد. اما در کل ، بهتر است

مهارت های دیگر را اولویت بندی کنید. به جای اینکه مانند یک دیوانه به

پایین بپرید ، فقط وقت خود را به کوهپیمایی اختصاص دهید.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112181557

وارونه سازی موشک
نوع مهارت: حمله فعال

آنچه انجام می دهد: به شما اجازه می دهد با پرتاب مجدد گلوله به

سمت دشمن در مقابل حملات گسترده مقابله کنید.

 

Missile Reversal یک تغییر دهنده بازی است. کمانداران و دشمنان دیگر

می توانند یک درد کامل باشند ، اما این مهارت کارآیی آنها را فلج می کند.

زمانبندی بسته به فاصله شما از حریف می تواند کمی فشرده باشد

اما با یک فشار ساده دکمه شمارنده شما حمله مستقیم به سمت

متجاوز شما صورت می گیرد که یا خسارت بزرگی به شما وارد می کند

و یا باعث نابودی آنها می شود. به راحتی یکی از رضایت بخش ترین تکنیک های بازی است.

Assassins Creed Valhalla 20201112165838

مهارت های گرگ (آبی)

مهارت های گرگ بر نبردهای گسترده و برخی از بقای آنها تمرکز

دارد. اگر تیر و کمان سلاح اصلی شما است ، یا اگر می خواهید

سازگاری شخصیت خود را تقویت کنید باید روی این قسمت از درخت مهارت تمرکز کنید.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112184731

Stealth Recon
نوع مهارت: منفعل

چه کاری انجام می دهد: هنگامی که خمیده و غیرقابل شناسایی

هستید ، به طور خودکار دشمنان اطراف را برجسته می کند.

Stealth Recon مهارت خوبی در زندگی است اما در اولویت نیست.

به همین راحتی می توانید از نبض ریون Eivor برای یافتن دشمنانی که ممکن است نزدیک باشند استفاده کنید.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112185454

هدف اضطراری
نوع مهارت: فعال

چه کاری انجام می دهد: به شما فرصت یک ثانیه می دهد تا به

دشمنی که از روی پنهان کاری شما را دیده است ، شلیک کنید.

 

هدف اضطراری برای سبکهای مخفی کاری بازی عالی است ، در

صورت شناسایی توسط دشمن ، به شما یک تغییر دوم می دهد.

فقط مطمئن شوید که وقتی تیر به سر حریف خود می اندازید هیچ دشمن دیگری نزدیک نیست.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112185843

Hunter Bow Combo
نوع مهارت: فعال

چه کاری انجام می دهد: عکسهای خود را با شکار Hunter به

درستی تنظیم کنید تا پیکان بعدی خود را سریعتر ترسیم کنید.

بهترین مهارت ها در Assassin’s Creed Valhalla

صحیح استفاده شده ، Hunter Bow Combo می تواند شما را در

دامنه متوسط ​​یک تیرانداز استثنایی کشنده قرار دهد. زمان بندی

می تواند روی حیله و تزویر باشد  باید ثانیه ای که کمانتان کاملاً

کشیده شد ، پیکان خود را رها کنید اما این کار را درست انجام

دهید و می توانید یک دسته از تیرها را به صورت خیلی سریع و

پشت سر هم شلیک کنید ، که به طور بالقوه آسیب بزرگی به حریف خود وارد می کند.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112190119

تقویت پیکان
نوع مهارت: منفعل

چه کاری انجام می دهد: تیرهای شما هرگز نمی شکنند ، به این معنی

که همیشه می توان آنها را از محیط یا دشمنان مرده بازیابی کرد.

رتبه بندی ما:

این یک مهارت ساده است ، اما تقویت Arrow می تواند زندگی یک

تیرانداز را بسیار آسان کند. توانایی برداشتن تمام تیرهای استفاده

شده به این معنی است که شما مجبور نیستید میدان های جدید

را برای مکانهای جدید جستجو کنید ، و تا زمانی که از جایی که تیراندازی

کرده اید ردیابی کنید ، تقریباً هرگز تمام نخواهید شد (مگر اینکه پیکانهای

خود را به سمت رئیسی می کوبید که فقط از مرگ خودداری می کند).

Assassin's Creed® Valhalla 20201112190431

آدرنالین مخفی کاری
نوع مهارت: منفعل

چه کاری انجام می دهد: آدرنالین به دست آورید هنگامی که سینه را

غنیمت می گیرید یا دشمن را در حالی که شناسایی نشده اید و در منطقه ای محدود هستید ، جیب بر می دارید.

بهترین مهارت ها در Assassin’s Creed Valhalla

آدرنالین مخفی کاری واقعاً چندان مفید نیست ، مگر اینکه به طور

کاملاً پنهانی کار کنید ، و حتی در این صورت ، اگر به دنبال شناسایی

نشدن هستید ، آدرنالین دارای عملکرد محدودی است. با این اوصاف

هنوز برخی توانایی ها وجود دارد که هنگام دزدکی حرکت کردن به کار

شما بیایند و این مهارت می تواند آنها را به راحتی در دسترس قرار دهد.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112191034

Bow Stun Finisher
نوع مهارت: فعال

آنچه انجام می دهد: به شما امکان می دهد یک حرکت خاتمه دهنده بر اساس کمان انجام دهید.

رتبه بندی ما:

Bow Stun Finisher تعریفی از مهارت های غیر اولویت دار است. شکی

نیست که حرکت پایان کار جالب به نظر می رسد ، و اگر از چیزی غیر از

تیر و کمان استفاده نمی کنید ابزاری مفید است ، اما به هر حال دشمنان

متحیر را می توان با هر سلاحی کشت. به طور خلاصه ، بی رحمانه

است ، اما تا زمانی که مهارت های مهم دیگر را در خود حبس نکنید ، واقعاً نیازی به آن ندارید.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112191425

خرید بازی assassin’s creed valhalla برای ps5

تعظیم به Melee Link
نوع مهارت: فعال

چه کاری انجام می دهد: جایگزینی حملات کمان تا غوغا برای مدت

کوتاهی آسیب بیشتری به شما وارد می کند.

رتبه بندی ما:

Bow to Melee Link مهارت جالبی است. پاداش خسارتی که می گیرید

کاملاً محسوس است ، اما شما باید عادت کنید که حملات کمان را به

سبک مبارزات عادی خود ببافید. قابل انجام است ، اما ممکن است

ناخوشایند باشد تا زمانی که از آن دست بکشید. هر چند وقتی در

منطقه قرار گرفتید ، این یک روش عالی برای خاتمه دادن به دشمنان با یک آسیب بزرگ است.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112192203

حمله دو سرعته
نوع مهارت: حمله فعال

آنچه انجام می دهد: به شما امکان می دهد هنگام دو سرعت ، یک حمله سبک ویژه انجام دهید.

بهترین مهارت ها در Assassin’s Creed Valhalla

Sprint Attack یک مهارت کاملاً لازم است. این بسیار مناسب

برای کاهش فاصله در دشمنان مختلف است ، که فقط دوست

دارند فرار کنند و پنهان شوند. این حمله نه تنها خسارت خوبی

وارد می کند ، بلکه می توانید از آن به عنوان شروع کننده دسته

کوچک موسیقی جاز استفاده کنید. در برابر مخالفان نخبه و حتی رئیسان ، این می تواند یک تکنیک ابتدایی باشد.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112201408

شارژ شده
نوع مهارت: حمله فعال

چه کاری انجام می دهد: دو تیر به جای یک تیر از یک Hunter Bow

شلیک می کند. با کشیدن کمان نمی توان ضربه را لغو کرد.

 

Charged Shot یک مهارت ساده اما بسیار موثر است. اگر می خواهید

دشمن سختگیرانه تری را با شلیک مناسب قرار دهید ، این کار به

شما امکان می دهد فقط با یک پیکان اضافی این کار را انجام دهید.

این واقعیت که شما نمی توانید تساوی را لغو کنید ، می تواند آن را

به عنوان پیشنهادی خطرناک تر برای یک دشمن در حال حرکت تبدیل کند ، اما مزایای آن بیشتر از خطر است.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112201847

پیچ و مهره میدان نبرد
نوع مهارت: حمله فعال

آنچه انجام می دهد: به شما اجازه می دهد اسلحه های دشمنان

مرده را برداشته و سپس آنها را برای خسارت بزرگ به سمت دشمن بیندازید.

 

Battleground Bolt مهارت بسیار خوبی است که می توانید در اختیار

داشته باشید. در حالی که به سلاح های دشمنان افتاده متکی است

اما خسارتی که نیزه یا تبر انداخته وارد می کند بسیار زیاد است. شما

می توانید برای مراقبت از دشمنان ضعیف تر در یک چشم بهم زدن از

این مهارت استفاده کنید یا به دشمنانی که سلامتی زیادی دارند آسیب

برساند. تنها چیزی که باعث می شود این مهارت 5 ستاره نباشد این

است که در گرماگرم جنگ کمی غیرقابل اعتماد است.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112202525

ریش
نوع مهارت: منفعل

چه کاری انجام می دهد: اگر پس از ضربه به دشمن حمله کنید ، برخی

از سلامتی ها را بهبود می بخشید (بخشی که در اثر ضربه قرمز می شود).

بهترین مهارت ها در Assassin’s Creed Valhalla

گریت یک مهارت خوب دیوانه وار است. این در مبارزات رئیسی ، جایی

که ممکن است آسیب زیادی ببیند و جیره های درمانی کم شود ، بسیار

مفید است. قبل از اینکه دوباره مورد حمله قرار بگیرید ، حملات خود را از

بین ببرید و بیشتر سلامتی خود را برمی گردانید. به طور کلی ، این مهارت

کشتن Eivor را بسیار دشوارتر می کند ، به شرطی که به اندازه کافی پرخاشگر باشید و بازی خوبی داشته باشید.

Assassin's Creed® Valhalla 20201112202955

آخرین شانس
نوع مهارت: منفعل

چه کاری انجام می دهد: وقتی سلامتی شما به پایین ترین حد خود می رسد ، به طور موقت زمان را کاهش می دهد.

 

شانس Last Chance در شرایط خاص می تواند یک نجات دهنده باشد

معمولاً وقتی دشمن قدرتمندی شما را درگیر نوعی حمله ترکیبی کرده

باشد. کاهش سرعت اتوماتیک به شما امکان می دهد موقعیت خود را

تغییر دهید یا اقدام به فرار کنید. اگر واقعاً می خواهید ، می توانید از آن برای حملات مختلف استفاده کنید.

 

چگونه دوست دارید Assassin’s Creed Valhalla را بازی کنید؟

در مورد مهارتهای مورد علاقه خود در بخش نظرات زیر به ما بگویید

برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی ، راهنمای Assassin’s Creed Valhalla را ببینید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
دسته بندی راهنما
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام ما را دنبال کنید
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت